Vaipade keemiline puhastus - kuidas säilitada vaipade ja pehme mööbli ilu ning puhtus? 

Aja jooksul koguneb meie vaipadele ja pehmele mööblile igapäevastest tegevustest tingitud mustus, plekid ja lõhnad. See tekitab küsimuse: kuidas säilitada meie kodu sisustuse ilu ja puhtus? Üheks vastuseks on vaipade ja pehme mööbli keemiline puhastus, mis tagab sügava ja põhjaliku puhastuse ilma, et peaks ise vaiba rulli keerama või diivanit kuhugi transportima hakkama.

Ütle ausalt, kui sa ka oled mõelnud, et rendiks tekstiilipesuri ja võtaks ette koduse suurpuhastuse diivani, tugitoolide, patjade, voodite ja vaipade kallal, siis tegelikult sa ju selleni ei ole jõudnud. On meil õigus? Sest, mis parata, kõike muud vajalikku ja ka põnevat tahaks selle asemel teha. Siin saamegi appi tulla meie!

vaipade ja pehme mööbli keelimine puhastus kodus SmartlyClean 1

Ära riski ise mööbli kahjustamisega

Sageli proovime plekke ise puhastada tavalise veega või isegi nõudepesuvahendiga, kuid tihti toob see kaasa veelgi suurema ja koledama pleki mööblil. Tavapärased puhastusvahendid võivad eemaldada mitte ainult mustuse, vaid eemaldada ka mööbli originaalvärvi. Sama kehtib ka koduste survepesurite ja aurupesurite kohta. Need ei ole mõeldud keemiliseks pesuks, võivad jätta mööbli liiga märjaks ja hiljem tekib ebameeldiv niiskuse lõhn. Kuum aur võib kahjustada kanga kiudusid, muutes selle vastuvõtlikumaks mustusele ja jätmaks endast maha “kõrvetatud” plekke.

Soovitame sul ise mitte hakata erinevate puhastusvahendite ja -masinatega eksperimenteerima.

Tööstuslike masinate suur eelis: puhtus nii väljast kui ka seestpoolt

Pehme mööbli keemilise puhastuse sagedus sõltub erinevatest teguritest, sealhulgas kasutustasemest, lemmikloomade või laste olemasolust ning individuaalsetest eelistustest. Üldise juhisena on soovitatav planeerida professionaalne keemilise puhastuse seanss vähemalt 1 kord aastas. Suurema liiklusega kodudes või lemmikloomade ja väikeste lastega majapidamistes võib olla kasu sagedasest puhastamisest, võib-olla iga 6 kuu tagant, et tagada püsivalt puhas ja tervislik keskkond.

vaipade ja pehme mööbli keemiline puhastus kodus SmartlyClean 4-1
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooli

Vaipade keemiline puhastus ja kuivamine: mugavalt sinu kodus

Kui mõtled diivani või vaiba puhastamisele, siis tekib kohe ka küsimus, et kui kaua see aega võtab ja kui kiiresti saab puhta mööbli taas kasutusele võtta. Diivani või suurema vaiba puhastus võtab aega umbes 1-2 tundi, sõltuvalt suurusest ja määrdumise astmest, pisemad esemed umbes tunnikese. Pärast puhastust jääb kangas kergelt niiskeks ja kuivab umbes 6-10 tundi. Hästi ventileeritud tubades ka kiiremini. Üldjuhul soovitame puhastamise päevale järgneva öö lasta vaipadel ja mööblil kuivada ning juba järgmisel päeval saab mõnusalt igapäeva rütmi puhtas kodus jätkata.

Kui tihti peaks pehmet mööblit puhastama

Pehme mööbli ja vaipade keemilise puhastuse sagedus sõltub erinevatest teguritest, sealhulgas kasutustasemest, lemmikloomade või laste olemasolust ning individuaalsetest eelistustest. Üldise juhisena on soovitatav planeerida professionaalne keemilise puhastuse seanss vähemalt 1 kord aastas. Suurema liiklusega kodudes või lemmikloomade ja väikeste lastega majapidamistes võib olla kasu sagedasest puhastamisest, võib-olla iga 6 kuu tagant, et tagada püsivalt puhas ja tervislik keskkond.

SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooli
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooli

Kui kodus on lapsed või lemmikloomad

Keemiline puhastus on eriti oluline kodudes, kus elavad lapsed ja loomad. See mitte ainult ei eemalda nähtavat mustust, vaid ka sügavamad plekid ja lõhnad, mis kipuvad just pisikeste lastega ning lemmikloomadega kodus tavapärane olema. Vaipade ja pehme mööbli keemiline puhastus on efektiivne viis säilitada kodu puhtus ja värskus.

Kasutades töö tegemiseks korralikke tööstuslikke masinaid ning õigeid puhastusvahendeid, saab mööbli puhtaks nii, et eemaldatakse mustus, karvad ja allergeenid, mis võivad tavaliste rendiseadmete kasutamise puhul alles jääda.

Meie tööprotsess: detailne ja tulemuslik

Meie pehme mööbli ja vaipade keemilise puhastuse tööprotsess on põhjalik ja tõhus. Kasutame spetsiaalseid tekstiilipuhastusvahendeid ja tolmu- ning veeimurit, et tagada parim võimalik tulemus:

  1. Puhastatavale esemele pihustatakse spetsiaalne tugevatoimeline tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale kangakihtide vahele.
  2. Mööbel hõõrutakse käsiharjaga üle, et tagada iga pleki efektiivne eemaldamine.
  3. Loputame välja vahendi ja mustuse spetsiaalse vee- ja tolmuimuriga, vajadusel korrates protsessi.
  4. Lõpptulemus on puhas, värskelt lõhnav mööbel, mis vajab vaid mõned tunnid kuni öö kuivamist enne taas kasutusele võtmist.

Tutvu ka meie keemilise puhastuse teenusega SIIN.

TEEME ÄRA?

Kirjuta meile info@smartlyclean.ee.

SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooliSmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooli

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: