Ehitusjärgne ja remondijärgne koristus

Ehitus- ja remonditööd tekitavad tolmu ja muudavad mustaks pinnad, mille puhastamisega ehitajad üldjuhul tegeleda ei soovi. Pealegi tundub, et tolmu ja mustust on lõputult ning see ei taha kuidagi otsa saada.

Aitame puhastada kogu hoone ehituse käigus tekkinud tolmust ja mustusest. Olgu tegu enda kodu, kontori, laohoone, kortermaja või kliendi jaoks ehitustööde teostamisega, tuleme appi igal juhul.

Kui ehitus kestab pikemat aega, siis võib objekt vajada mitu korda puhastamist, et enne järgmise etapi juurde minemist oleks ka töömeestel mugav oma tööd jätkata.

Ehitusjärgne akoristus ja kolimisjärgne smartly clean Tallinnas, harjumaal, raplas
Ehitusjärgne akoristus ja kolimisjärgne smartly clean Tallinnas, harjumaal, raplas

Kuidas ehitusjärgne koristus aitab:

Ehitus- või remondijärgse koristuse olulisust ei saa alahinnata, kuna see on viimane samm, mis toob teie ruumidele särava ilme ja puhtuse. 

Ehitusjärgne koristus hõlmab mitmeid olulisi samme. Esmalt tuleb eemaldada kõik nähtavad prügikuhjad ja ehitusjäägid. Seejärel keskendutakse põhjalikule tolmuimejaga puhastamisele, et kõrvaldada peenemad tolmuosakesed, mis võivad olla õhus ja pindadel.

Spetsialisete puhastusvahendite ja -meetodite kasutamine on hädavajalikud, et eemaldada ehitusmaterjalide jäägid, nagu värvi- või liimiplekid, põrandalt, akendelt ja muudelt pindadelt. Vajadusel teostame ka betoonpindade puhastust ja  tolmutõkketöid

Ehitusjärgne koristus on hädavajalik samm iga ehitustööde lõpus. See mitte ainult ei lõpeta ehitusprotsessi, vaid tagab ka, et teie kodu või äripind oleks puhas, ohutu ja valmis uuteks väljakutseteks.

Võid olla kindel, et meil on sellisteks töödeks kõik vajalikud oskused ja kogemused olemas. Siit meie PROJEKTIDE LEHELT leiad ka meie viimase aja tehtud koristustööd erinevatel objektidel. 

Ehitusjärgse koristusteenuse hind:

Ehitus- ja remondijärgse koristusteenuse hind on kokkuleppeline.

Olenevalt objekti suurusest teostavad töid 2-3 inimest.
Kaugematesse kohtadesse tulles lisandub transporditasu.

Huvi korral loe ka meie artiklit remondijärgse korristuse osas ja millele on oluline tähelepanu pöörata, SIIT.

Tundub, et vajad koristamisel abi? Võta meiega julgesti ühendust info@smartlyclean.ee ja võibolla kohtume juba peagi!

Ehitusjärgne akoristus ja kolimisjärgne smartly clean Tallinnas, harjumaal, raplas

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: