Põrandate vahatamine

Põrandate vahatamise peamine eesmärk on muuta igapäevast põrandahooldust lihtsamaks, samuti muuta põrand vastupidavaks kriimustustele ja mustusele ning tõsta niiskuskindlust. Vahatamine annab põrandale ka kauni välimuse ning täidab mikrokriimud põrandakattel, kaitstes seda edasi kulumast. Tihti tundub peale vahatamist põrand kui äsja maha pandud.

Pakume põrandate vahatamist suurematele äripindadele, alates 150m2

SmartlyClean põrandate vahatamine ja süvapesu kontor äripind koristaja
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal Kontorite ja äripindade laohoonete koristusa. Põrandate vahatamine ja süvapesu.

Põrandate vahatamine - millistele pindadele see sobib?

Meie põrandate vahatamise teenus on mõeldud eri tüüpi põrandatele: linoleum, pvc, betoon. Vahatamine jätab põrandale kaitsva kihi, mis takistab jalanõudega õuest sisse toodud mustusel põrandasse imbuda. Soovitame vahatamist teostada paar korda aastas koos põrandate süvapesuga, nii on tulemus kõige ilusam ja garanteerib pikema eluea.

Telli põrandate vahatamine!

Kui Sinu põrand on muutunud tuhmimaks, plekid tulevad aina raskemini välja ning on märgata ka kulumist, siis on viimane aeg teostada korralik põranda süvapesu ja teostada vahatamine. Kõige sellega tuleme meie appi. 
Sinul tasub vaid oma soovist teada anda info@smartlyclean.ee

Enne põrandate vahatamist on kindlastii vaja teostada ka PÕRANDATE SÜVAPESU.

SmartlyClean põrandate vahatamine ja süvapesu kontor äripind koristaja

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: