Põrandate süvapesu

Põrand on pind, mida me kulutame iga päev kõige enam ning kus me tallame mustuse ja tolmu uuesti ning uuesti kinni. Kujuta ette äripinda, kus igapäevaselt käiakse välisjalanõudega – suvel otse rannast, sügisel jooksuga vihma käest ning talvel läbi lume sumbates. Kuidas sulle tundub, kui tihti oleks vaja sellist põrandat hooldada? Ja me ei pea silmas igahommikust kiiret lapiga üle pühkimist, vaid korralikku põranda süvapesu. Vastus on lihtne – põrandate süvapesu tuleks teha vähemalt 1-2 korda aastas!

Meie põrandapuhastusteenus on mõeldud suurematele äripindadele, alates 150m2

smartlyclean põrandate süvapesu süvahooldus vahatamine põrandahooldus kivi pvc puit parkett 5
smartlyclean põrandate süvapesu süvahooldus vahatamine põrandahooldus kivi pvc puit parkett 5

Miks on põrandate süvapesu vaja?

Põrandat tuleb regulaarselt ja põhjalikult puhastada. Lisaks igapäevasele koristamisele on mõned korrad aastas vaja teostada ka korralik süvapesu. See on oluline põranda eluea pikendamiseks ning ilusaks ja värskeks väljanägemiseks. Olenevalt materjalist ning mustuse ja kulumise astmest on võimalik tänu korralikule hooldusele põrandakatte välimust taas uuendada.

Olenevalt põrandakattest, soovitame peale süvapesu teostada ka põranda vahatamist, nii on tulemus kõige ilusam ja garanteerib sinu põrandale palju pikema eluea.

Milliste põrandate süvapesu me teeme?

Hooldame erinevat tüüpi põrandaid, näiteks: puit, laminaat, PVC, kivi jne. Kasutame kvaliteetseid kaasaegseid seadmeid, mille rakendus võimaldab teostada just Teie soovidele ja vajadustele vastava tulemuse.

Millal Sina viimati põrandat korralikult, ja me peame silmas KORRALIKULT, lasid puhastada?

Ah et täpselt ei meenugi, siis on viimane aeg meiega ühendust võtta kirjutades info@smartlyclean.ee ja puhastusteenindajad kohale kutsuda!

Olenevalt põrandapinnast soovitame koos põrandapesuga teha kohe ka PÕRANDATE VAHATAMISE.

smartlyclean põrandate süvapesu süvahooldus vahatamine põrandahooldus kivi pvc puit parkett 5

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: