Kontorite ja äriruumide koristus

Pakume regulaarset puhastusteenust äriettevõtetes. Osutame koristusteenuseid Eesti Standard EVS 914:2021 järgi.

Omame desifintseerimise tunnistust ning pakume lisaks tavapärasele kontorite koristusele ka ruumide desinfitseerimist. Kasutame selleks spetsiaalset pihustipüstolit ja teostame ruumide desinfitseerimist vaid eelnevalt koristatud ruumides, kuna muidu ei ole tehtud tööst kasu.

Regulaarse koristusteenuse vajadus ja hind sõltuvad koristatavatest pindadest, kliendi soovidest ja kokkulepetest. 

Pakume ka porivaipade vahetust, varustame vajadusel dosaatorite ja käterätihoidikutega. Samuti muretseme kõik muu vajaliku, nagu prügikotid, käteseebid ja -paberid jne.

Suuremate äripindade puhul on kontori koristust teostamas puhastusteenindaja kohapea terve päeva. Ta hoiab puhtana klaaspinnad, poriala, koristab erinevad ruumid, täidab hügieenitarvikud, hoiab korras puhkeala jne.

Teostame puhastust ka maaalustele parklatele. Kasutame selleks professionaalseid kombineeritud puhastusmasinaid.

Kontorite ja äripindade laohoonete koristusa
SmartlyClean Koristusteenus ja eritööd Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal! Kontorite ja äripindade koristus

Meie töötajad

Meie koristusfirmas on puhastusteenindajad enne tööle asumist läbinud vajalikud koristamise koolitused ning osakavad kasutada õigeid puhastusmeetodeid ja -vahendeid, pakkudes Sulle parimat koristusteenust ja puhast töökeskkonda. 

Kontorite koristus - Milal meie poole pöörduda?

  • kontorid ja bürood;
  • riigiasutused;
  • koolid ja lasteaiad;
  • iluteenuste pakkujad;
  • laoruumid;
  • … või ütle Sina meile, kus.
 

Selleks, et saaksime Sulle konkreetsemat äipindade või kontorite koristuse pakkumist teha, kirjutame meile info@smartlyclean.ee. Tuleme ja vaatame enne pakkumise tegemist ruumid ja Sinu konkreetsed soovid üle ning juba peagi saame töödega alustada!

SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal Kontorite ja äripindade laohoonete koristusa. Põrandate vahatamine ja süvapesu.

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: