Kolimisjärgne koristus

Olles kolimise lainel, ei taha keegi meist ette kujutada, et lisaks mahukale pakkimisele ja kõikidele muudele kolimisega seotud küsimustele peaksid ka koristamise peale mõtlema.

Meie kolimisjärgne koristuse teenus on saadaval nii eraklientidele kodudes kui ka äriklientidele kontorites ja muudel äripindadel, et tagada, et uus keskkond oleks puhas, värske ja valmis uuteks algusteks.

Kolimisjärgse puhastusteenuse hind on kokkuleppeline. 

Kui kogu kolimisprotsess on niigi vaevaline ja juba pikale veninud, siis kes selle koristamise peale veel mõelda jaksab? Meie jaksame! Sina võta vaid ühendust info@smartlyclean.ee ja oleme kiiremini kohal, kui sa oodatagi oskad!

smartlyclean kontori kolimisjärgne koristusteenus 1 (1)
Koristusteenus, puhastusteenused ja eritööd Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal! Kolimisjärgne koristus.

Miks tellida kolimisjärgne koristusteenus?

  • Hoiad aega kokku: kolimine võib olla juba piisavalt ajamahukas ettevõtmine ja tellides koristusteenuse sisse, säästate oma aega ja saate keskenduda muudele olulistele tegemistele.
  • Saavutad põhjalikuma tulemuse: professionaalsete koristajatena tagame puhtuse ja hügieeni, kasutades spetsiaalseid puhastusvahendeid ja teadmisi ning puhastades ka erinevaid pinnad ning keerulised kohad, mis endal märkamata võivad jääda.
  • Vähendame Sinu stressi: me ei kahtle hetkekski, et kolimine võib olla stressirohke, seega jätke koristamine meie hoolde, et vähendada lisastressi ja saaksid keskenduda uuele algusele.

Kolimisjärgse koristuse hind:

Võid olla kindel, et meil on sellisteks töödeks kõik vajalikud oskused ja kogemused olemas. Siit meie PROJEKTIDE LEHELT leiad osad meie tehtud koristustööd erinevatel äriobjektidel. Kodukoristusi me kahjuks projektide alla ei lisa klientide privaatsuse huvides. 

Meie puhastusteenuse hind on kokkuleppeline, kuna kõik kodud ja äripinnad on isemoodi. Seepärast saada meile julgesti päring info@smartlyclean.ee ja võtame Sinuga juba peagi ühendust!

smartlyclean kontori kolimisjärgne koristusteenus keemiline puhastus

Tööta rahulikult ja jäta koristamine meie hoolde -kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile, kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: