Puhastusteenused

Otsid usaldusväärseid ja kvaliteetseid puhastusteenuseid?

Meie SmartlyClean’is pakume laia valikut koristusteenuseid nii kodudele, väiksematele kontoritele kui ka suurematele äripindadele Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal.

Meie puhastusteenused hõlmavad mitmekesist koristusvalikut, alates igapäevasest põrandate puhastamisest kuni keerukate eritöödeni.

Me mõistame, et iga klient ja pind on unikaalne, seetõttu koostame koostöös kliendiga personaalsed puhastuslahendused, mis vastavad täpselt sinu vajadustele. Meie soov on tagada, sulle teenus, millega sa oled ülimalt rahul ja et ruumid säilitaksid puhtuse ja värskuse pikemaks ajaks.

Teostame ka eritöid suurtematele pindadele üle Eesti! 

Kui leiad, et koristamine on see, mida võiks keegi teine teha, siis julgustame sind meile kirjutama või helistama, et saaksime aru sinu soovidest ja pakkuda välja parimad lahendused sinu ruumidele.

SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal Kontorite ja äripindade laohoonete koristusa. Põrandate vahatamine ja süvapesu.
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal
SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal

Meie puhastusteenused:

Kodukoristus

Miks kulutada oma aega koristamisele, kui sa saad selle asemel olla koos pere ja lähedastega, teha sporti või lihtsalt puhata. Teostame nii regulaarseid kodukoristusi kui ka ühekordseid suurpuhastusi.

Keemiline puhastus

Ka tekstiilpinnad vajavad aeg ajalt süvapuhastust, isegi siis, kui me silmaga ei pruugi määrdumist märgata. Regulaarne tekstiilpindade puhastamine hoiab diivanid, vaibad, kontoritoolid ja muud pinnad puhtana ning pikendab nende eluiga!

SmartlyClean puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja Raplsmaal. Keemiline puhastus vaipade diivani tugitooli

Akende pesu

Akende pesu sisaldab vastavalt Sinu soovile kas vaid seestpoolt või nii seest kui ka väljast pesemist. Lisaks aknaklaasidele saavad puhtaks ka erinevad klaasist vaheseinad ja -uksed. Saame pestud ka kõrgemad aknad ning vajadusel tuleme seda tegema tõstukiga.

Äripindade koristus

Igaüks meist teab, et puhas kontor on produktiivsete töötulemuste aluseks 🙂 Ära nõustu vaid pinnapealse koristusega, vaid aita meil kokku panna just Sinu kontorisse sobivad puhastusteenused.

Äripindade koristusteenus, puhastusteenused ja eritööd Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal!

Põrandate süvapesu

Põrand on pind, mida me kulutame iga päev kõige enam ning kus me tallame mustuse ja tolmu uuesti ning uuesti kinni. On väga oluline 1-2 korda aastas teostada põrandatele korralik süvapesu, nii hoiame põranda eluiga palju pikema.

Põrandate vahatamine

Põrandate vahatamise peamine eesmärk on muuta igapäevast põrandahooldust lihtsamaks, samuti muuta põrand vastupidavaks kriimustustele ja mustusele ning tõsta niiskuskindlust. Samuti annab vahatamine kauni välimuse ja kaitseb edasi kulumast.

Ehitusjärgne koristus

Remonttööd tekitavad tolmu ja muudavad mustaks pinnad, mille puhastamisega ehitajad üldjuhul ise tegeleda ei soovi. Remondijärgne koristus aitab nautida uusi ruume ilma tüütu koristamiseta.

Kolimisjärgne koristus

Olles kolimise lainetel, ei taha keegi meist ette kujutada, et lisaks mahukale pakkimisele ja kõikidele muudele kolimisega seotud küsimustele peaksid ka koristamise peale mõtlema. Tegele rahulikult uude kohta sisse seadmisega, meie aitame nii uued kui ka eelmised pinnad särama lüüa 🙂

Naudi oma tegemisi ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kodus, kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid pakkumist, siis võta julgesti ühendust: