Tööta rahulikult ja jäta KORISTAMINE meie hoolde -kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile, kus!

Kiireks pakkumiseks võta meiega julgesti ühendust:

Kingi oma töötajatele töökeskkond,
millest nad on unistanud!

Kuidas ise koristada?

Et ka igapäevane kodu koristamine oleks kiire ja muretu, siis piilu meie blogist kasulikke koristusnippe!

Naudi hetki

ja las meie muretseme puhtuse pärast

Väärtusta enda ja oma töötajate aega!

Härgmäe 5

Viisime läbi kolimisjärgse suurpuhastuse laoruumides, mille pindala oli 1127 m2, ja kontoriruumides, mille pindala oli 343 m2.

Laoruumides teostasime järgmised koristustööd: käärtõstuki abil puhastasime metallkarkassid, ventilatsiooniseadmed ja laelambid. Seinad ja vaheuksed olid väga mustad, mistõttu need puhastasime algselt nii kuiv- kui ka märgpuhasega ning hiljem kasutasime spetsiaalseid puhastusaineid õlide eemaldamiseks. Laoruumi põrandate puhul osutusid valituks tööd kuivpuhkimismasinaga, mis kogus tolmu endasse ja ei  paisanud seda õhku.

Kliendi soovil viisime läbi ka märgpuhastuse betoonpõrandale, kasutades selleks kombineeritud põrandapesumasinat ja tulemus oli väga-väga hea.

Kontoriruumides teostasime samuti põhjaliku suurpuhastuse, sealhulgas seinapindade põhjalik pesu ning põrandaplaatide süvapesu. Lisaks said korralikult puhtaks ka  köögimööbel, duširuumid, saunad ja WC-d. Aknad said puhtaks nii seest kui väljast, 2. korruse akende pesemisel kasutasime käärtõstuki abi, kuna osad aknad ei olnud avatavad.

Lisaks teostati välitöid, sealhulgas asfalteeritud ala kuivpuhastust ja haljastuse niitmist. Kogu prügi utiliseeriti pärast koristustöid.

Tööta rahulikult ja jäta koristamine meie hoolde -kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile, kus!

Võta ühendust ja liigume koos puhtama töökeskkonna poole:)