Koristusteenused

Pakume koristusteenuseid nii väiksematele kontoritele kui suurematele äripindadel. Allpool on vaid osa võimalikest koristusviisidest. Tegelikkus on see, et paneme alati koos kliendiga kokku just sellise paketi, mis rõõmustaks nii klienti kui ka meid. 

Seepärast julgustame Sind meile kirjutama või helistama, nii saame meie teada Sinu soovid ja pakkuda välja võimalikke lahendusi.

Teostame eritöid suurtematele pindadele üle Eesti! 

smartlyclean põranda süvapesu süvahooldus vahatamine põrandahooldus kivi pvc puit parkett 10

Äripindade koristus

Igaüks meist teab, et puhas kontor on produktiivsete töötulemuste aluseks 🙂 Ära nõustu vaid pinnapealse koristusega, vaid aita meil kokku panna just Sinu kontorisse sobiv pakett.

Klaaspindade pesu

Akende pesu sisaldab vastavalt Sinu soovile kas vaid seestpoolt või nii seest kui ka väljast pesemist. Lisaks aknaklaasidele saavad puhtaks ka erinevad klaasist vaheseinad ja -uksed. Saame pestud ka kõrgemad aknad ning vajadusel tuleme seda tegema tõstukiga.

Põrandate süvapesu

Põrand on pind, mida me kulutame iga päev kõige enam ning kus me tallame mustuse ja tolmu uuesti ning uuesti kinni. On väga oluline 1-2 korda aastas teostada põrandatele korralik süvapesu, nii hoiame põranda eluiga palju pikema.

Põrandate vahatamine

Põrandate vahatamise peamine eesmärk on muuta igapäevast põrandahooldust lihtsamaks, samuti muuta põrand vastupidavaks kriimustustele ja mustusele ning tõsta niiskuskindlust. Samuti annab vahatamine kauni välimuse ja kaitseb edasi kulumast.

Remondijärgne koristus

Remonttööd tekitavad tolmu ja muudavad mustaks pinnad, mille puhastamisega ehitajad üldjuhul ise tegeleda ei soovi. Remondijärgne koristus aitab nautida uusi ruume ilma tüütu koristamiseta.

Kolimisjärgne koristus

Olles kolimise lainetel, ei taha keegi meist ette kujutada, et lisaks mahukale pakkimisele ja kõikidele muudele kolimisega seotud küsimustele peaksid ka koristamise peale mõtlema. Tegele rahulikult uude kohta sisse seadmisega, meie aitame nii uued kui ka eelmised pinnad särama lüüa 🙂

Keemiline puhastus

Ka tekstiilpinnad vajavad aeg ajalt süvapuhastust, isegi siis, kui me silmaga ei pruugi määrdumist märgata. Regulaarne tekstiilpindade puhastamine hoiab diivanid, vaibad, kontoritoolid ja muud pinnad puhtana ning pikendab nende eluiga!

Tööta rahulikult ja jäta koristamine meie hoolde -kontoris, laos, ehitusobjektil või . . . ütle Sina meile kus!

Võta ühendust ja liigume koos puhtama töökeskkonna poole!