Koristusteenused

Pakume koristusteenuseid nii kodude kui kontorite ja muude äripindadel. Allpool on vaid osa võimalikest koristusviisidest. Tegelikkus on see, et paneme alati koos kliendiga kokku just sellise paketi, mis rõõmustaks nii klienti kui meid. 

Seepärast julgustame Sind meile kirjutama või helistama, nii saame meie teada Sinu soovid ja pakkuda välja võimalikke lahendusi.

remondijärgne koristus 1

Kodukoristus

Miks kulutada oma aega koristamisele, kui sa saad selle asemel olla koos pere ja lähedastega, teha sporti või lihtsalt puhata. Et seda kõike teha saaksid, aitame sind koristamisel. Oleme kokku pannud paketi kodu tavapäraseks hoolduskoristuseks, soovitatav teostada 1-4 korda kuus.

Kodu suurpuhastus

Ka iganädalaselt koristatud kodu vajab aeg-ajalt suurpuhastust. 
Kodu suurpuhastus on ühekordne ja väga põhjalik koristus, soovitatav 1-2 korda aastas. Teenuse hind sõltub töömahust, töö iseloomust ja kliendi erisoovidest.

Akende pesu

Akende pesu sisaldab vastavalt Sinu soovile kas vaid seestpoolt või nii seest kui ka väljast pesemist. Lisaks aknaklaasidele saavad puhtaks ka aknalauad, -raamid ja -tihendid. Saame pestud ka kõrgemad aknad ning vajadusel tuleme seda tegema tõstukiga.

Keemiline puhastus

Ka tekstiilpinnad vajavad aeg ajalt süvapuhastust, isegi siis, kui me silmaga ei pruugi määrdumist märgata. Regulaarne tekstiilpindade puhastamine hoiab diivanid, vaibad ja muud pinnad puhtana ning pikendab nende eluiga!

Kolimisjärgne koristus

Olles kolimise lainetel, ei taha keegi meist ette kujutada, et lisaks mahukale pakkimisele ja kõikidele muudele kolimisega seotud küsimustele peaksid ka koristamise peale mõtlema. Tegele rahulikult uude kohta sisse seadmisega, meie aitame eelmise elamise särama lüüa 🙂

Remondijärgne koristus

Remonttööd tekitavad tolmu ja muudavad mustaks pinnad, mille puhastamisega ehitajad üldjuhul ise tegeleda ei soovi. Remondijärgne koristus aitab nautida uut kodu ilma tüütu koristamiseta.

Kontorite koristus

Igaüks meist teab, et puhas kontor on produktiivsete töötulemuste aluseks 🙂 Ära nõustu vaid pinnapealse koristusega vaid aita meil kokku panna just Sinu kontorisse sobiv pakett.